• New

Özel Tasarım Atık Üniteleri AİK-104

Üretim Özellikleri Ürünlerimiz tercihe bağlı olarak 304 kalite paslanmaz malzemeden üretilir. Müşterinin tercihine göre diğer metaller kullanılabilir. Ürünler lazer kesim yöntemi ile pürüzsüz ve net ölçülü kesilerek argon kaynağı ile birleştirilir. Müşterinin isteğine göre ahşap vb. aparatlar ile ürün zenginleştirmesi yapılabilir. Kullanım alanları Dış Mekan, İç Mekan, Oteller, Siteler, Parklar, Avmler, Okullar, Cafeler, Restorantlar, Fitness Merkezleri

- +
  • AİK-104

Özel Tasarım Çöp Kovaları

İster açık alanlarda ister kapalı alanlarda yani konutlarda, ofislerde veya çalışma alanlarında kullanılabilecek çöp kutuları açısından klasik yani her yerde görülebilecek tasarımlar yerine bazen özel tasarımlar talep edilebilir. Aria Grup Sıfır Atık Çöp Kovaları,  uzun yıllardır yer aldığı bu sektörde özellikle dekoratif çerçeveleri ve özellikleri göz önünde bulundurması ile da tasarımlarına çok geniş bir çeşitlilik katmıştır. Bu bağlamda özel tasarım çöp kovaları kimi zaman otantik bir görüntüye sahip olurken, kimi zaman ise tam tersi çok modern bir görüntüye sahip olmaktadır. Bu sayede kullanım gerçekleştirilecek her alan için özel ve doğru seçimler kolaylıkla yapılabilir.

Yapılan özel tasarımlarda genellikle metal malzeme veya ahşap malzeme gibi iki temel malzeme tercih edilirken, bazen bu malzemelerin bir araya getirilmesi ile de tasarım sağlanmaktadır. Sadece metal ile gerçekleştirilen tasarımlarda dört direk şeklinde ayakların ortasında silindir bir kova bulunması veya üst kısmında bir kül tablası alt kısmında küçük bir kova bulunması gibi tasarımlar görülebilir. Örneğin, üç ayaklı ahşap bir kaide içerisinde küçük boyutlu bir metal kova bulunması ile yapılmış bir ürün tercih edilebilir. Bu tip kovalarda genellikle üst kısmında küllük bulunması sıklıkla tercih edildiği için özel tasarım çöp kovaları yine dış mekanlarda da lokantalar, alışveriş merkezleri, oteller, parklar, okullar fitnes merkezleri, restorantlar ve kafeteryalar tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

 

Paslanmaz çelik

Paslanmaz çelik, krom ve nikel elementi birleşerek çeliğe paslanmaz özelliği verir. Bu özellik paslanmaya karşı dayanaklı olduğundan çokca tercih edilir.

 

Daha pahalı bir ürünü neden tercih edeyim?

  • Paslanma direnci yüksektir.
  • Daha dayanıklı
  • Üründe daha şık durur.

 

Paslanmaz Kaliteleri Nelerdir?

  • 304 Kalite paslanmaz: Krozyon direnci yüksektir. Aşırı sıcağa ve soğuğa dayanıklıdır.
  • 316 Kalite paslanmaz: Dış mekanda kullanılır. Özellikle sert hava koşullarına dayanımı yüksektir.
  • 430 Kalite paslanmaz: Ürünlerde daha canlı görüntü verir. İçeriğinde nikel yoktur. Mıknatıslanma yapabilir.

Zero Waste Bins free Waste Dustbin Waste Garbage Bin Waste Bin Recycle Bins Zero Waste Recycle Bins Recycle Bin

Have you tried this product? Add comment

Security Code

There are no comments for the product.

Similar products

© 2020 . All rights reserved.

Hipotenüs Powered by Hipotenüs® New Generation E-Commerce Systems.